Pohyb dětem - hravě a zdravě

Nepropásněte

AŤ JE I ROK 2018 PLNÝ POHYBU!

1.1.2018

Po vánočních svátcích pokračují kurzy 1. pololetí od pondělí 8. 1. Těšíme se na všechny děti i rodiče.

2. pololetí 2017/2018

8.12.2017

Připravili jsme pro vás rozvrhy nových kurzů, které začnou 5. února. Vyberte si pobočku, na kterou to máte nejblíže. Cvičíme na šesti místech v Praze.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI LEKTORY

10.10.2017

Maruška Makovská cvičí s dětmi na pobočce Praha 8, vede koordinátorky kurzů a celé Centrum POHYB DĚTEM. Pro naši kavárnu vymýšlí zdravé recepty.

1. pololetí 2017/2018

1.10.2017

Všechny naše kurzy běží! Pokud byste se rádi přidali do skupinky, ve které je volné místo, moc rádi vás přivítáme, vše potřebné ukážeme a kurzovné ponížíme o lekce, které již proběhly. Vyberte si skupinku na pobočce, kam to máte nejblíže. Cvičíme na šesti místech v Praze.


Partnerská centra


Fitness Kotva
Tančírna


Squash arena
Sportcentrum Evropská
Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kurzy pro dospělé

Přijďte si k nám odpočinout, zpevnit tělo a načerpat vydatnou dávku pozitivní energie.

Večery v Centru POHYB DĚTEM patří rodičům i všem ostatním, kteří ocení malé skupinky cvičících, rodinnou atmosféru a přístup lektorů s důrazem na respektování individuálních potřeb.

Jóga s Helenou Ambrožovou

"Na svých hodinách se snažím, aby všichni odcházeli příjemně unavení a hlavně s úsměvem na rtech. Myslím si, že pro naši tělesnou (a možná ještě víc duševní) pohodu je pohyb jedna z nejdůležitějších aktivit.
I já se někdy po celodenním maratonu cítím unavená a nejraději bych už nic nedělala, ale pak vyrazím na lekci a hned s prvními minutami únava odchází.
Mám dvě dvanáctileté slečny a pohyb je důležitou součástí našich rodinných akivit. Kromě vedení svých lekcí ráda zkouším různé cvičební styly (naposledy pole dance :-), nebo se jen tak procházím se psem."

Na Helči lekcích panuje vždy pozitivní atmosféra. Budete v dobrých rukou.


Jemná jóga pro těhotné

STŘEDA od 19:00, volná místa: ANO

1. pololetí, 4. září 2017–2. února 2018, 3700,- Kč (185,- Kč/lekce). Rezervujte si své místo

Power jóga

Díky této dynamické variantě klasické jógy načerpáte novou energii, získáte pevnější svaly a aktivujete hluboký stabilizační systém, který zachovává správné držení těla a ochraňuje vaši páteř a klouby. Ásany zapojené do systému pozdravů slunci se střídají ve vyšším tempu, díky kterému si zacvičíte v aerobním pásmu a spálíte tuky. Stres se rozplyne a z hodiny odejdete s povznesenou náladou.

PONDĚLÍ od 18:00 (ZAČÁTEČNÍCI), volná místa: ANO

PONDĚLÍ od 19:15 (POKROČILÍ), volná místa: ANO

ČTVRTEK od 18:00 (MÍRNĚ POKROČILÍ), volná místa: ANO

1. pololetí, 4. září 2017–2. února 2018, dle dne v týdnu 3325-3500,- Kč (185,- Kč/lekce). Rezervujte si své místo

Feldenkraisova metoda s Evou Dorňákovou

"Na mých lekcích objevíme a do pohybu zapojíme části těla, o kterých možná ani nemáme tušení. Najdeme zalíbení v delším stoji, při dlouhodobější chůzi či sezení. Pohrajeme si s flexibilitou (s ohledem na hypermobilitu) a postupně budeme koncentraci z všednodenních povinností přepínat na tlačítko “TADY, TEĎ a JÁ”… a tím alespoň jednou týdně opravdu relaxovat mysl a krok za krokem měnit nejen pohyb dle našich představ."
Eva vyučuje skupinové lekce Feldenkraisovy metody na základě licence Awareness Through Movement® získané při studiu ve Vídni.


Feldenkraisova metoda (kurz vhodný i pro těhotné)

ČTVRTEK od 19:30, volná místa: ANO

1. pololetí, 21. září 2017–2. února 2018, 3700,- Kč (185,- Kč/lekce). Rezervujte si své místo

Zveme vás do Centra POHYB DĚTEM

Návštěvu jógového kurzu můžete začít nebo zakončit v příjemné designové kavárně. Uvaříme vám kvalitní čaj, kávu s bio mlékem a nabídneme malé občerstvení.


© 2008 - 2017 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě