Pohyb dětem - hravě a zdravě

Aktuálně

CHYSTÁME NÁHRADY LEKCÍ

Milí rodiče, abychom byli připraveni na opětovné otevření tělocvičen, chystáme pro vás pestré možnosti náhrad neproběhlých lekcí. Bližší informace naleznete ve středu 5. května ve svém e-mailu.

HLEDÁME POSILU NAŠEHO TÝMU

Právě probíhá výběrové řízení na lektora/ku našich kurzů.

NOVÉ POSILY

Do týmu POHYB DĚTEM jsme přizvali nové smluvní partnery.

Partnerská centra


Tančírna


Squash arena

Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Nové posily v POHYBu DĚTEM

I když současná situace provozovatelům pohybových aktivit pro děti nepřeje, my jsme se rozhodli sportovně zabojovat a do cíle doběhnout. Pomyslnou cílovou páskou je pro nás nyní to, abychom dětem zvládli nahradit všechny lekce kurzu 1. pololetí 20/21, a poté se mohli sejít opět v kurzech nových.
Sami bychom to asi nezvládli, tak jsme do týmu POHYB DĚTEM přizvali nové partnery, protože ve více lidech se to lépe táhne.


Co se mění a co zůstává

Pro vás, naše klienty, zůstává vše tak, jste byli zvyklí. Můžete si být jistí zachováním metodiky kurzů, milých lektorek i koordinátorek. Podmínky pro náhrady lekcí zůstávají také stejné, řídí se Obchodními podmínkami platnými v době zápisu do kurzu.
Pro vedení firmy je tento nový franšízový koncept ovšem velikou pomocí, protože místo jedné ředitelky, které už z “covidových turbulencí” doslova vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, je vedení kurzů rozděleno mezi šest svěžích a nadšených majitelů, kteří si každý “hýčkají” svoje pobočky a mají na ně dostatek prostoru.

Seznamte se

Šárka a Michal Hrachovi

Rádi bychom se vám představili. Jmenujeme se Šárka a Michal Hrachovi a naše celoživotní nadšení pro sport a aktivní způsob života jsme nedávno zpečetili přistoupením do rodiny Pohybu dětem. Sami jsme poměrně početná rodina a na šrumec kolem nás jsme víc než zvyklí, lépe řečeno bychom bez něj asi ani neuměli žít. A tak se moc těšíme na to, až pod naším vedením a pod rukama našich lektorek poroste na pobočkách Praha 2, Praha 4 a Praha 7 zdravá základna malých sporťáků a sporťaček.

Helena Matuchová a David Jirák

Kuk, tak to jsme my, David a Helča. Jsme nejen životními partnery ale i sehraná dvojka, která přijala výzvu vzít si pod svá křídla dvě pobočky Pohybu dětem. A proč? Pohyb nám totiž nikdy nebyl cizí a oba se chceme věnovat smysluplné činnosti, která by přinášela přidanou hodnotu a hlubší význam. Zároveň si uvědomujeme, že budoucnost začíná u dětí. A právě všechny uvedené předpoklady splňuje Pohyb dětem. U nás si zakládáme na přátelské atmosféře, stejně tak je pro nás důležité příjemné a domácí prostředí, ve kterém byste se svými ratolestmi rádi trávili společný čas. Rádi vás společně s lektorkami přivítáme na našich pobočkách na Praze 6 a Praze 5.

Dana a Honza Pulkrábovi

Honza, Danča, Honzík a Andrejka. To jsme my. Parťáci, kteří dělají z našeho Fitness Svět pod Palmovkou na Praze 8 opravdový rodinný podnik. Naší neodmyslitelnou součástí jsou ale i zaměstnanci a zákazníci, pro které se neustále snažíme náš provoz vylepšovat. Nasloucháme, vymýšlíme a inovujeme, protože naší prací žijeme a vidíme v ní velký smysl. Naplňuje nás, že můžeme předávat radost z pohybu. Honza se stará hlavně o provoz a rozvoj fitka, Danča organizuje veškeré dění okolo Pohybu dětem a Honzík s Andrejkou pečují především o to, aby i rodiče byli neustále v pohybu :-)

Identifikační a kontaktní údaje našich smluvních partnerů

VICE&MORE s.r.o.
se sídlem Dobronická 986/35, Libuš, 142 00 Praha 4
IČ: 24217018
zastoupená Michalem Hrachem
kontakt: sarka.hrachova@pohyb-detem.cz
Postoupeny všechny kurzy 1. pol. 20/21 na pobočkách Praha 2, Praha 4 a Praha 7.

Ledavo s.r.o.
se sídlem Vokovická 374/34, Vokovice, 160 00 Praha 6
IČ: 09413871
zastoupená Davidem Jirákem
kontakt: david.jirak@pohyb-detem.cz
Postoupeny všechny kurzy 1. pol. 20/21 na pobočkách Praha 5, Praha 6.

Ricochetový a sportovní klub spol. s r.o.
se sídlem Nám. Dr. Václava Holého 13, 18000 Praha 8
IČ: 27183602
zastoupená Janem Pulkrábem
kontakt: dana.pulkrabova@pohyb-detem.cz
Postoupeny všechny kurzy 1. pol. 20/21 na pobočce Praha 8.


© 2008 - 2018 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě