Pohyb dětem - hravě a zdravě

Aktuálně

PROBÍHÁ ZÁPIS NA 2. pol. 21/22

Vyberte si svoji skupinku, na stránce pobočky, kam to máte nejblíže.

JÓGA PRO DOSPĚLÉ NA PRAZE 6

Vyberte si svůj kurz začínáme 31. ledna 2022.

HLEDÁME POSILU NAŠEHO TÝMU

Právě probíhá výběrové řízení na lektora/ku našich kurzů.

NOVÉ POSILY

Do týmu POHYB DĚTEM jsme přizvali nové smluvní partnery.

Partnerská centra


Tančírna


Squash arena

Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Nové posily v POHYBu DĚTEM

I když současná situace provozovatelům pohybových aktivit pro děti nepřeje, my jsme se rozhodli sportovně zabojovat a do cíle doběhnout. Pomyslnou cílovou páskou je pro nás nyní to, abychom dětem zvládli nahradit všechny lekce kurzu 1. pololetí 20/21, a poté se mohli sejít opět v kurzech nových.
Sami bychom to asi nezvládli, tak jsme do týmu POHYB DĚTEM přizvali nové partnery, protože ve více lidech se to lépe táhne.


Co se mění a co zůstává

Pro vás, naše klienty, zůstává vše tak, jste byli zvyklí. Můžete si být jistí zachováním metodiky kurzů, milých lektorek i koordinátorek. Podmínky pro náhrady lekcí zůstávají také stejné, řídí se Smluvními podmínkami platnými v době zápisu do kurzu.
Pro vedení firmy je tento nový franšízový koncept ovšem velikou pomocí, protože místo jedné ředitelky, které už z “covidových turbulencí” doslova vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, je vedení kurzů rozděleno mezi šest svěžích a nadšených majitelů, kteří si každý “hýčkají” svoje pobočky a mají na ně dostatek prostoru.

Seznamte se

Šárka a Michal Hrachovi

Rádi bychom se vám představili. Jmenujeme se Šárka a Michal Hrachovi a naše celoživotní nadšení pro sport a aktivní způsob života jsme nedávno zpečetili přistoupením do rodiny Pohybu dětem. Sami jsme poměrně početná rodina a na šrumec kolem nás jsme víc než zvyklí, lépe řečeno bychom bez něj asi ani neuměli žít. A tak se moc těšíme na to, až pod naším vedením a pod rukama našich lektorek poroste na pobočkách Praha 2, Praha 4 a Praha 7 zdravá základna malých sporťáků a sporťaček.

Helena Matuchová a David Jirák

Kuk, tak to jsme my, David a Helča. Jsme nejen životními partnery ale i sehraná dvojka, která přijala výzvu vzít si pod svá křídla dvě pobočky Pohybu dětem. A proč? Pohyb nám totiž nikdy nebyl cizí a oba se chceme věnovat smysluplné činnosti, která by přinášela přidanou hodnotu a hlubší význam. Zároveň si uvědomujeme, že budoucnost začíná u dětí. A právě všechny uvedené předpoklady splňuje Pohyb dětem. U nás si zakládáme na přátelské atmosféře, stejně tak je pro nás důležité příjemné a domácí prostředí, ve kterém byste se svými ratolestmi rádi trávili společný čas. Rádi vás společně s lektorkami přivítáme na našich pobočkách na Praze 6 a Praze 5.

Dana a Honza Pulkrábovi

Honza, Danča, Honzík a Andrejka. To jsme my. Parťáci, kteří dělají z našeho Fitness Svět pod Palmovkou na Praze 8 opravdový rodinný podnik. Naší neodmyslitelnou součástí jsou ale i zaměstnanci a zákazníci, pro které se neustále snažíme náš provoz vylepšovat. Nasloucháme, vymýšlíme a inovujeme, protože naší prací žijeme a vidíme v ní velký smysl. Naplňuje nás, že můžeme předávat radost z pohybu. Honza se stará hlavně o provoz a rozvoj fitka, Danča organizuje veškeré dění okolo Pohybu dětem a Honzík s Andrejkou pečují především o to, aby i rodiče byli neustále v pohybu :-)Oznámení o postoupení smluv

V souvislosti s přechodem na franšízový model poskytování našich kurzů cvičení pro děti v rámci konceptu POHYB DĚTEM si tímto dovolujeme informovat všechny zákazníky, kteří s námi uzavřeli smlouvu o účasti v kurzu cvičení pro děti na 1. pololetí 2020/21, o postoupení jejich smluv, které se uskutečnilo v souladu se smluvními podmínkami, dohodami o postoupení kurzů uzavřenými s našimi smluvními partnery (franšízanty), a kterým došlo k převodu veškerých práv a povinností poskytovatele ze smluv o účasti v kurzu z naší společnosti jako postupitele na naše smluvní partnery (franšízanty) jako postupníky, a to konkrétně na:

VICE&MORE s.r.o.
se sídlem Dobronická 986/35, Libuš, 142 00 Praha 4
IČ: 24217018,
dne 31. 8. 2020, ohledně všech kurzů na pobočkách Praha 2, Praha 4 a Praha 7 v případě smluv o účasti v kurzu uzavřených do 31. 12. 2020, resp. nejpozději dne 31. 12. 2020 u smluv o účasti uzavřených po tomto datu.
Kontakt: sarka.hrachova@pohyb-detem.cz

Ledavo s.r.o.
se sídlem Vokovická 374/34, Vokovice, 160 00 Praha 6
IČ: 09413871,
dne 1. 9. 2020 ohledně všech kurzů na pobočkách Praha 5 a Praha 6 v případě smluv o účasti v kurzu uzavřených do 31. 12. 2020, resp. nejpozději dne 31. 12. 2020 u smluv o účasti v kurzu uzavřených po tomto datu.
Kontakt: david.jirak@pohyb-detem.cz

Ricochetový a sportovní klub spol. s r.o.
se sídlem Nám. Dr. Václava Holého 13, 18000 Praha 8
IČ: 27183602,
dne 1. 9. 2020 ohledně všech kurzů na pobočce Praha 8 v případě smluv o účasti v kurzu uzavřených do 31. 12. 2020, resp nejpozději dne 31. 12. 2020 u smluv o účasti v kurzu uzavřených po tomto datu.
Kontakt: dana.pulkrabova@pohyb-detem.cz

Pro naše klienty se postoupením jejich smluv na naše smluvní partnery (franšízanty) nic nemění. Veškerá práva zákazníků vyplývající ze smluv o účasti v kurzu jsou plně zachována, a to včetně nároku na poskytnutí náhradních lekcí podle smluvních podmínek, za lekce neuskutečněné z důvodu překážky vyšší moci (mimořádná opatření v souvislostí s pandemií Covid 19).

POHYB DĚTEM s.r.o.


© 2008 - 2018 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě