Pohyb dětem - hravě a zdravě

Nepropásněte

AŤ JE I ROK 2018 PLNÝ POHYBU!

1.1.2018

Po vánočních svátcích pokračují kurzy 1. pololetí od pondělí 8. 1. Těšíme se na všechny děti i rodiče.

2. pololetí 2017/2018

8.12.2017

Připravili jsme pro vás rozvrhy nových kurzů, které začnou 5. února. Vyberte si pobočku, na kterou to máte nejblíže. Cvičíme na šesti místech v Praze.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI LEKTORY

10.10.2017

Maruška Makovská cvičí s dětmi na pobočce Praha 8, vede koordinátorky kurzů a celé Centrum POHYB DĚTEM. Pro naši kavárnu vymýšlí zdravé recepty.

1. pololetí 2017/2018

1.10.2017

Všechny naše kurzy běží! Pokud byste se rádi přidali do skupinky, ve které je volné místo, moc rádi vás přivítáme, vše potřebné ukážeme a kurzovné ponížíme o lekce, které již proběhly. Vyberte si skupinku na pobočce, kam to máte nejblíže. Cvičíme na šesti místech v Praze.


Partnerská centra


Fitness Kotva
Tančírna


Squash arena
Sportcentrum Evropská
Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Marie Makovská

Marie Makovská

Proč jsem tu pro vás? "Do Pohybu Dětem jsem se zamilovala na první pohled a nebyla to jen nějaká chvilková záležitost. Čím více pronikám do všech detailů (ať už se jedná o metodiku jednotlivých lekcí nebo celkovou filozofii firmy), které jsou tak propracované a vyladěné, tím více to pouto roste. Je super, že míra povědomí o důležitosti pohybu a zdravé životosprávy neustále stoupá. A my ten “kus zdraví” navíc můžeme dětem dopřát v milé a zábavné formě!"

Kde se můžete potkat?

  • Cvičení rodičů s dětmi (Praha 8)
  • V kavárně i kanceláři Centra Pohyb dětem

Maruška studuje Výživu a Potraviny na ČZU a FTVS. Několik let se věnuje cvičení s dospělými i dětmi, vede individuální i skupinové lekce. Své znalosti a dovednosti dále rozšiřuje na odborných kurzech zaměřených na zdravý pohyb, fyzioterapii, výživu člověka a psychologii. Maruška vede naše koordinátorky kurzu a také se stará o chod našeho centra. Pro naši kavárnu připravuje vlastní zdravé dobroty. Ráda se o ně podělí na svém blogu Progress a na vzdělávacích seminářích, které se svým přítelem pořádá. Práce je pro ni zároveň koníčkem, takže i ve volném čase připravuje nové recepty, cvičí a také se věnuje dobrovolnictví v neziskových organizacích.© 2008 - 2017 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě