Pohyb dětem - hravě a zdravě

Nepropásněte

ZÁPIS DO KURZŮ

17.12.2018

Rozvrhy jsou na světě a máme volná místa. Vyberte si kurz na pobočce,
kam to máte nejblíže. Cvičíme na 6 místech v Praze.
2. pololetí odstartuje 4. února 2019.

Předvánoční skotačení

7.12.2018

Tradiční předvánoční skotačení o víkendu 16. prosince. Přijďte si s dětmi užít víkendové dopoledne plné zdravého a hravého pohybu.
Lekce jsou otevřené - nemusíte být zapsaní v našem kurzu.
Vyberte a rezervujte si svoji lekci.

PŘIDEJTE SE K NÁM I V PRŮBĚHU KURZU

20.10.2018

Ve všech skupinkách vesele cvičíme a v některým máme ještě volná místa. Rádi vás přivítáme i v průběhu kurzu. Lektorka vám ukáže vše potřebné, abyste se cítili na lekci příjemně. Cena se automaticky ponižuje o již proběhlé lekce.
Cvičíme na 6 místech v Praze, Vyberte si pobočku, a potom skupinku, která vám zapadne do rozvrhu.

Partnerská centra


Tančírna


Squash arena

Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Marie Makovská

Marie Makovská

Proč jsem tu pro vás? "Do Pohybu Dětem jsem se zamilovala na první pohled a nebyla to jen nějaká chvilková záležitost. Čím více pronikám do všech detailů (ať už se jedná o metodiku jednotlivých lekcí nebo celkovou filozofii firmy), které jsou tak propracované a vyladěné, tím více to pouto roste. Je super, že míra povědomí o důležitosti pohybu a zdravé životosprávy neustále stoupá. A my ten “kus zdraví” navíc můžeme dětem dopřát v milé a zábavné formě!"

Kde se můžete potkat?

  • Cvičení rodičů s dětmi (Praha 8)
  • V kavárně i kanceláři Centra Pohyb dětem

Maruška studuje Výživu a Potraviny na ČZU a FTVS. Několik let se věnuje cvičení s dospělými i dětmi, vede individuální i skupinové lekce. Své znalosti a dovednosti dále rozšiřuje na odborných kurzech zaměřených na zdravý pohyb, fyzioterapii, výživu člověka a psychologii. Maruška vede naše koordinátorky kurzu a také se stará o chod našeho centra. Pro naši kavárnu připravuje vlastní zdravé dobroty. Ráda se o ně podělí na svém blogu Progress a na vzdělávacích seminářích, které se svým přítelem pořádá. Práce je pro ni zároveň koníčkem, takže i ve volném čase připravuje nové recepty, cvičí a také se věnuje dobrovolnictví v neziskových organizacích.© 2008 - 2018 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě