Pohyb dětem - hravě a zdravě

Nepropásněte

ZÁPIS PRO PŘEDŠKOLÁČKY

13.8.2018

Dnes začal zápis do kurzů pro předškoláčky.
Pročtěte si jak probíhá Skotačení s opičkou, taneční či sportovní přípravka a rezervujte malému sportovci jeho skupinku.

ZÁPISY
1. POLOLETÍ 2018/2019

12.6.2018

NOVÉ ROZVRHY JSOU NA SVĚTE.
Cvičíme na 6 místech v Praze, Vyberte si pobočku, a potom skupinku, která vám zapadne do rozvrhu.


Partnerská centra


Tančírna


Squash arena

Svět pod Palmovkou

Spolupracujeme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Marie Makovská

Marie Makovská

Proč jsem tu pro vás? "Do Pohybu Dětem jsem se zamilovala na první pohled a nebyla to jen nějaká chvilková záležitost. Čím více pronikám do všech detailů (ať už se jedná o metodiku jednotlivých lekcí nebo celkovou filozofii firmy), které jsou tak propracované a vyladěné, tím více to pouto roste. Je super, že míra povědomí o důležitosti pohybu a zdravé životosprávy neustále stoupá. A my ten “kus zdraví” navíc můžeme dětem dopřát v milé a zábavné formě!"

Kde se můžete potkat?

  • Cvičení rodičů s dětmi (Praha 8)
  • V kavárně i kanceláři Centra Pohyb dětem

Maruška studuje Výživu a Potraviny na ČZU a FTVS. Několik let se věnuje cvičení s dospělými i dětmi, vede individuální i skupinové lekce. Své znalosti a dovednosti dále rozšiřuje na odborných kurzech zaměřených na zdravý pohyb, fyzioterapii, výživu člověka a psychologii. Maruška vede naše koordinátorky kurzu a také se stará o chod našeho centra. Pro naši kavárnu připravuje vlastní zdravé dobroty. Ráda se o ně podělí na svém blogu Progress a na vzdělávacích seminářích, které se svým přítelem pořádá. Práce je pro ni zároveň koníčkem, takže i ve volném čase připravuje nové recepty, cvičí a také se věnuje dobrovolnictví v neziskových organizacích.© 2008 - 2018 POHYB DĚTEM | validní xhtml a CSS | cvičení pro děti - hravě a zdravě